период од-до
  -  
МакедонијаЕкономијаСветХроникаМетрополаКултураСпортОмнибусАктуелноОтворенаСценаВо фокусот
ONLINE Најнови Вести
Датум: 12.06.2017, 17:27

Кети Пери се расплака пред камера

Поп-пејачката Kети Пери викендов одржа маратонски интернет-пренос за обожавателите, во текот на кој ѕвездата го снимаше целото свое секојдневие.

Фановите можеа да ја видат Пери како вежба јога, организира вечера, спие, се шминка и пее, а во дел од преносот имаше и сесија со терапевтот Сири Синг. Во текот на сесијата, која исто така се одвиваше пред камерите, Пери се расплака и призна дека во минатото помислувала и на самоубиство поради преголемиот притисок врз неа како јавна личност.

- Се срамам што имав такви мисли и што се чувствував толку депримирано. Сепак, тешко е да бидеш свој. Понекогаш толку сакам да бидам Kетрин Хадсон (вистинското име на пејачката), што не сакам ни да изгледам како Kети Пери. Делумно и затоа ја потстрижав косата - откри Пери, која деновиве го промовира својот нов албум Witness.

#Останати вести
Растенијата имаат мозок што им го води животниот циклус
Уште еден локалитет во Македонија покажа дека малтерот е откриен пред Римјаните
Граѓаните од јули ќе плаќаат пониски казнени камати на сметките и на денарските кредити
Хорор во Скопје: Италијанка силувана од екс љубовникот
(ВИДЕО) Собраниски и владини седници на aлбански јазик
Владата наметна големи очекувања, но нема кадровски решенија за тоа
Алијансата за Албанците ги именуваше замениците-министри
Kога разговарате со себе, не сте луди, туку си помагате, тврди науката
Столтенберг : Ако Атина се согласи да влезете со ПЈРМ, повелете во НАТО
Десет академски уметници ќе ги сликаат најпознатите песни на Блаже Конески, Славко Јаневски, Гане Тодоровски, Ацо Шопов.....
„Kатимерини“: Прием под референцата, „То Вима“: Првин името, па членство
Советникот Алексовски ги почитувал безбедносните протоколи во однос на разузнавачот Живаљевиќ
Да создадеме позитивен амбиент во преговорите со Грција, во реформите ќе мора да се вклучи и опозицијата
Заев, како што вети, брзо да ја внесе Македонија во НАТО без промена на идентитетот
Иво Котевски од СЈО барал докази, не ги добил
Македонските фудбалски надежи заминаа за Полска
Вардар во нападот го носи Колумбиецот Алварез
"Лачни Франз" на Скопско лето
Преговорите за Брегзит почнуваат наредната недела

Оставете коментар за објавената вест
Од кого:
Коментар:
*Внесете го кодот во празното поле
ASP CAPTCHA Generator
Најнови вести