период од-до
  -  
МакедонијаЕкономијаСветХроникаМетрополаКултураСпортОмнибусАктуелноОтворенаСценаВо фокусот
Online Забава
Датум: 17.02.2017, 15:44

Амал и Џорџ чекаат близнаци

Амал и Џорџ Клуни ќе станат родители. Славната адвокатка е бремена со близнаци. Ако претходната година ја обележаа непријатни настани на разводи и губиток на влијателни личности, оваа 2017 ќе биде извор на бебиња меѓу познатите.

Клуни ќе станат родители на момче и на девојче.

По радосната вест се огласи и мајката на Џорџ Клуни, која изјави дека е пресреќна што ќе стане баба.

#Останати вести
Фотографии од бремена Мерилин Монро

Оставете коментар за објавената вест
Од кого:
Коментар:
*Внесете го кодот во празното поле
ASP CAPTCHA Generator
Најнови вести