период од-до
  -  
МакедонијаЕкономијаСветХроникаМетрополаКултураСпортОмнибусАктуелноОтворенаСценаВо фокусот
ONLINE Најнови Вести
Датум: 12.06.2017, 12:15

(ВИДЕО) Кој е подобар Џејмс Бонд?
Комичарот Џејмс Корден и некогашниот фудбалер Дејвид Бекам решија да проверат кој подобро ќе се снајде во улогата на Џејмс Бонд.

Снимија скеч за емисијата "Late late show". Во него се натпреваруваат за улогата на агентот 007. Бекам е води кога станува збор за добра физичка кондиција и совршен изглед на телото. Но глумењето не му оди од рака.

#Останати вести
Почина првиот Бетмен
Само изборите и формирањето на владата не се доволни да се добие препораката
Пропелер од претстави во "Кино култура"
Андре Силва пристигна во Милан за 38 милиони евра
Во Шведска отворен Музејот на промашувањата
Изложба на корици „Прошетка низ Европа“
Бензините поевтинуваат за 1,5, а дизелот за 2,5 денари
Во Скопје ограбени триесетина возила во подземна гаража
Атина под притисок за прием на Македонија во НАТО
Еден Македонец лани испил 11 литри млеко, 9 литри пиво и 24 литри газиран сок
Осуден напаѓачот на Сандра Булок
"Фајненшел тајмс“ се коригираше за промената на името
Тајната на нацистичкиот гроб среде непроодната бразилска џунгла
Македонија ќе го добие првиот фестивал на книжевност за деца
Скопјанец фалсификувал од лични карти до судски уверенија
Привремените работници не може да земаат надоместок поради листата за стаж што ја кочи ПИОМ
Пандев: Игравме колку што ни дозволија Шпанците

Оставете коментар за објавената вест
Од кого:
Коментар:
*Внесете го кодот во празното поле
ASP CAPTCHA Generator
Најнови вести