период од-до
  -  
МакедонијаЕкономијаСветХроникаМетрополаКултураСпортОмнибусАктуелноОтворенаСценаВо фокусот
Online Забава
Датум: 16.02.2017, 16:04

Фотографии од бремена Мерилин МонроТајната бременост на Мерилин Монро се појави во јавност. Оваа нејзина блажена состојба беше документирана со фотоапарат во 1960 година.

Фотографиите пред неколку години ги купи Тони Мајклс на аукција. Пријателка на Мерилин Монро ги имала овие фотографии кај себе. Фрида Хул за кратко време се спријателила со Монро. По смртта на фрида фотографиите биле понудени на аукција.

#Останати вести
Амал и Џорџ чекаат близнаци

Оставете коментар за објавената вест
Од кого:
Коментар:
*Внесете го кодот во празното поле
ASP CAPTCHA Generator
Најнови вести