период од-до
  -  
ЕкономијаСветХроникаМетрополаКултураСпортОмнибусАктуелноОтворенаСценаВо фокусот
Хроника
Датум: 16.02.2017, 16:45

Очув ги силувал малолетните ќерки

Жител на скопското село Љубин е осомничен дека ги силувал двете поќерки, информира МВР. Станува збор за Б.И. (35), кој бил приведен во ПС Тетово. Случајот во полиција го пријавила неговата невенчана сопруга Н.И. (46) од Тетово.

Според неа, Б.И. во повеќе наврати извршил полови дејства врз нејзините две малолетни ќерки од претходните бракови, кои се на возраст од 15 и 16 години.

#Останати вести
Обдукцијата ќе покаже како починал младиот кочанец
Ученик паднал од прозорец
Ограбена уште една обложувачница
МВР: Граѓаните навреме да извадат нови дозволи за оружје
Таткото загина, синовите повредени во пожар во Локвица
Тетовец фатен со 400 грама марихуана во автомобилот
Претепани и ограбени двајца мигранти
Плаќал бензин со лажна петстоденарка

Оставете коментар за објавената вест
Од кого:
Коментар:
*Внесете го кодот во празното поле
ASP CAPTCHA Generator
Најнови вести